Terapia manualna

Fizjoterapia to nie tylko metoda leczenia, podstawą jest odpowiednia diagnostyka oraz profilaktyka. W pracy z pacjentem wykorzystuję przede wszystkim metody terapii manualnej (stawów kręgosłupa, stawów obwodowych) oraz tkanek miękkich ( mięśni, powięzi, ścięgien, więzadeł).

Odpowiednio dobrane ćwiczenia oraz regularna aktywność fizyczna są podstawą dobrego samopoczucia oraz regeneracji chorych tkanek. Trening to nieodłączny element prowadzonej przeze mnie terapii!

Jeśli odczuwasz dolegliwości bólowe stawów bądź innych okolic ciała zapraszam na wizytę.

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny to idealne rozwiązanie na rozładowanie negatywnych emocji i stresu. Techniki relaksacyjne skutecznie niwelują napięcie mięśniowe będące często przyczyną dolegliwości bólowych kręgosłupa.

Codzienny stres ogranicza Twoją efektywność pracy, odbiera chęć do spotkań towarzyskich oraz wyniszcza Twój organizm. Według badań, przeprowadzonych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO), stres zwiększa prawdopodobieństwo zachorowań na choroby wrzodowe, układu krążenia a nawet choroby nowotworowe.

Sprawdź jak wiele dobrego masaż wprowadzi do Twojego życia!

Trening personalny

Aktywność fizyczna stanowi nieodłączny element zdrowego stylu życia. Endorfiny (hormony szczęścia) wydzielane podczas wysiłku wywołują ogólne poczucie szczęścia oraz zadowolenie z siebie. Korzyści wynikających z uprawiania sportu jest wiele.

Wpływa on pozytywnie przede wszystkim na układ sercowo-naczyniowy, poprawia działanie układu odpornościowego, zmniejsza ryzyko choroby nowotworowej a nawet spowalnia procesy starzenia zachodzące w naszym organizmie.

Odpowiednio dobrane ćwiczenia są nieodłącznym elementem prowadzonej przeze mnie fizjoterapii!

Usługi dietetyczne

Zdrowy styl życia, którego nieodłącznym elementem jest prawidłowy sposób żywienia to w dzisiejszych czasach nie lada wyzwanie. Warto zaznaczyć, że nawyki żywieniowe kształtują się od najwcześniejszych lat życia. Te z nich, które zastosujemy mają niezwykły wpływ nie tylko na nas samych, ale również na przyszłe pokolenia.

W naszej Poradni pacjent jest traktowany indywidualnie, dlatego niezwykle ważnym elementem jest przeprowadzenie szczegółowego wywiadu i pomiarów antropometrycznych. Wnikliwe zebranie informacji umożliwia opracowanie planu żywieniowego uwzględniającego stan zdrowia, preferencje żywieniowe, tryb życia i pracy, środki finansowe, a także zdolności kulinarne pacjenta.

Wspólnie z pacjentem postaramy się zidentyfikować problem i dobrać indywidualnie satysfakcjonujący kompromis, który umożliwi realizację zamierzonych celów. Zależy nam, aby wprowadzane w życie zdrowe zmiany były jak najbardziej przyjemne i możliwie łatwe do wdrożenia.

Masaż Kobido

KOBIDO UP - niechirurgiczny japoński lifting twarzy. Głęboki masaż twarzy w naturalny sposób odwracający i spowalniający oznaki starzenia.

KO-BI-DO znaczy "Droga do Naturalnwgo Piękna". Rytuał ten uznawany jest za jedną z najbardziej zaawansowanych i kompleksowych technik masażu twarzy. Sam masaż Kobido jest często określany niechirurgicznym liftingiem twarzy. Zabieg KOBIDO UP, będący jeszcze głębszym i rozbudowanym podejściem przynosi nierzadko wręcz spektakularne efekty.

Masaż Kobido składa się z kilku etapów:

 1. Uelastycznienie
 2. Relaksacja
 3. Drenaż
 4. Lifting
 5. Modelowanie
 6. Akupresura
 7. Wygładzanie
 8. Masaż kulami solnymi

Kobido UP to techniki liftingujące i modelujące, które są dużo bardziej intensywne niż samo Kobido.

Korzyści płynące z masażu KOBIDO UP:

 • zniwelowanie napięcia mięśniowego, które odpowiada za tworzenie się dużej części zmarszczek twarzy
 • spłycenie bruzd mimicznych oraz zmniejszenie oznak starzenia się skóry
 • odzyskanie spokojnego i zrelaksowanego wyglądu dzięki pracy na głębokich strukturach mięśni i powięźi
 • pobudzenie metabolizmu komórkowego, dzięki czemu regeneracja przebiega dużo szybciej
 • wspomożenie w naturalnych procesach oczyszczania skóry z toksyn i zanieczyszczeń powstałych w wyniku metabolizmu komórkowego oraz martwych komórek
 • stymulowanie skóry w produkcji m.in. kolagenu i elastyny

Regularnie wykonywany może doprowadzić dobardzo naturalnego efektu odmłodzenia. KOBIDO UP jest propozycją dla osób, którym zależy na młodym wyglądzie i jednocześnie nie są przekonane do stosowania inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Efekty KOBIDO UP są widoczne dość szybko, praktycznie już po pierwszym razie. Poddając się zabiegom regulrnie można spodziewać się:

 • poprawy konturu twarzy
 • podniesienia policzków
 • regulacji ogólnego ilansu energetycznego całego ciała
 • spłycenia zmarszczek oraz bruzd mimicznych
 • ujędrnienia i zdrowszego wyglądu skóry
 • zmniejszenia opuchlizny
 • zniwelowania worków pod oczami
 • podniesienia opadających kącików powiek
 • eliminacji lub przynajmniej złagodzenia bruksizmu
 • zrelaksowania i odprężenia
 • zredukowania stresu
 • zlikwidowania sztywności twarzy i karku
 • poprawy wzroku a także funkcjonowania układu pokarmowego
 • poprawy jakości snu

* Osoby, które korzystały z innych zabiegów kosmetycznych, powinny pamiętać o zachowaniu pewnego odstępu czasu, zanim przyjdą na masaż KOBIDO UP. Przykładowo po zabiegu botoksu należy odczekać minimum 2 tygodnie, a po niciach liftingujących nawet pół roku.

KOBIDO UP to poza "cofaniem zegara" przede wszystkim profilaktyka bieżących procesów starzenia się skóry. Masaż rozluźnia mięśnie twarz, szyi i barkówdzięki czemu następuje wygładzenie zmarszczek i bruzd mimicznych, wzmaga się produkcja kolagenu i elastyny, poprawia się jędrność i napiecie powierzchniowe skóry. Rytuał KOBIDO UP włączony do stałej profilaktyki zdrowia i urody wpływa nie tylko na uzyskanie wyraźnego efektu odmłodzenia ale przede wszystkim znacząco spowalnia zachodzące w naszym organiźmie naturalne procesy starzenia.