O nas

Anna Bednarska fizjoterapeuta

Anna Bednarska

mgr fizjoterapii

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Doświadczenie zdobywałam praktykując w licznych ośrodkach zdrowia publicznego oraz w prywatnych gabinetach fizjoterapii specjalizujących się w pracy z pacjentami ortopedycznymi i urazowymi. Pracuję również jako fizjoterapeutka z osobami cierpiącymi na dolegliwości bólowe kręgosłupa, wynikające z siedzącego trybu życia oraz pracy biurowej. Pomagam pacjentom wykorzystując przede wszystkim techniki terapii manualnej stawów oraz tkanek miękkich. Fizjoterapia jest moja pasją dlatego nieustannie się kształcę oraz uczestniczę w warsztatach i kursach które pozwalają mi stać się doświadczoną oraz skuteczną fizjoterapeutką.

Daria Zawadzka fizjoterapeutka stomatologiczna ortopedyczna

Daria Zawadzka

mgr fizjoterapii

Tytuł magistra fizjoterapii uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jestem fizjoterapeutką ze szczególnymi zainteresowaniami w kierunku terapii stomatologicznej i ortopedycznej. Pracuję z pacjentami z dolegliwościami związanymi z narządem ruchu oraz z problemami w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych i obszaru czaszki. Moje doświadczenie i pasja do pracy nad poprawą jakości życia moich pacjentów motywują mnie do ciągłego doskonalenia i poszukiwania najskuteczniejszych metod terapeutycznych, dlatego stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych kursach i warsztatach. W pracy podchodzę indywidualnie do problemów pacjenta, zwracając uwagę na jego świadomość i profilaktykę. Prywatnie jestem miłośniczką sportu, podróży i szczekających czworonogów.

Michał Zwierko fizjoterapeuta

Michał Zwierko

mgr fizjoterapii

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obecnie jestem studentem 4 roku Szkoły Doktorskiej na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Bardzo cenię sobie indywidualne podejście do pacjenta. Pozwala mi to na skuteczną pomoc za równo pacjentom ortopedycznym, neurologicznym jak pacjentom bólowymi, czy cierpiącym na przewlekłe bóle kręgosłupa. Specjalizuje się w pracy ze sportowcami, w szczególności bliska jest mi fizjoterapia ortopedyczna i pourazowa. Wykorzystuję przy tym terapię manualną połączoną z technikami masażu poprzecznego, głębokiego oraz terapią powięziowo-mięśniowych punktów spustowych Podczas swojej pracy wykorzystuje również metodę Kinesiology Taping, suche igłowanie oraz elementy pinoterapii. W gabinecie prowadzę również indywidualny trening medyczny a po każdej wizycie proponuje odpowiednio dobrane ćwiczenia, pozwalające na utrwalenie osiągniętych efektów oraz zapobieganie szybkiemu nawrotowi problemu. W latach 2020-2022 pracowałem jako fizjoterapeuta pierwszoligowej drużyny piłki siatkowej Gwardii Wrocław. Od roku 2022 jestem fizjoterapeutą seniorskiej kadry narodowej reprezentacji Polski mężczyzn w siatkówce plażowej.

Prywatnie sam związany jestem ze sportem zawodowym. Najbliższa jest mi siatkówka, która od najmłodszych lat jest moją pasją. Biegle posługuje się językiem angielskim oraz hiszpańskim.

Angelika Karczewska fizjoterapeutka dziecięca

Angelika Karczewska

fizjoterapeutka dziecięca

Nazywam się Angelika i jestem fizjoterapeutką dziecięcą oraz certyfikowaną terapeutką metody NDT-Bobath. W mojej praktyce gabinetowej pracuje z wadami postawy u dzieci, oraz z niemowlętami, które przejawiają problemy rozwojowe. Podczas terapii pracuję nad wieloma aspektami m.in utrzymaniem fizjologicznych zakresów ruchu, prawidłowym napięciem mięśniowym, czy poprawą koordynacji ciała dziecka. Oprócz kompleksowej terapii dziecka przykładam również dużą wagę na edukację rodzica. W swojej pracy wykorzystuje jak najwiecej form zabawy, tak aby żaden maluch nie wyszedł znudzony.

Izabela Urbanik fizjoterapeutka

Izabela Urbanik

mgr fizjoterapii

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jestem osobą ambitną i pewną siebie, dla której zdrowie ma najwyższą wartość. Jako osoba młoda mam ogrom zapału do pracy, a swoją pozytywną energią staram się przekazać pacjentom. Podczas prowadzonej terapii stawiam na dokładność, rzetelność i przede wszystkim kompleksowość. Dobro pacjenta jest dla mnie najważniejsze.

Marika Łukowiak

Marika Łukowiak

mgr fizjoterapii

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Doświadczenie i umiejętności nabywałam pracując w prywatnym gabinecie we Wrocławiu oraz uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Swoją pracę gabinetową opieram na terapii manualnej, terapii tkanek miękkich oraz terapii blizn. Pracuję z pacjentami dorosłymi z problemami bólowymi i urazowymi kręgosłupa i stawów obwodowych oraz z kobietami w ciąży , po ciąży i z problemami uroginekologicznymi. Staram się do każdego pacjenta podchodzić indywidualnie aby nie tylko znaleźć przyczynę problemu ale również nauczyć pacjenta jak radzić sobie z nim w przyszłości.

Sylwia Śliwińska

Sylwia Śliwińska

mgr dietetyki klinicznej

W pracy z pacjentami wyznaję praktyczne i przede wszystkim indywidualne podejście, traktując organizm holistycznie. Nie narzucam pacjentom trudnych do utrzymania diet, ani nie oceniam. Zamiast tego pomogę Ci wprowadzić niewielkie, choć efektywne zmiany, dzięki którym poprawisz swoje zdrowie oraz osiągniesz samodzielność i świadomość wyborów żywieniowych.
Diety, które proponuję swoim podopiecznym są przede wszystkim smaczne i realne do utrzymania, ponieważ znajdziesz w nich swoje ulubione produkty. Oprócz tego biorę też pod uwagę czas, który chcesz poświęcać na gotowanie, umiejętności oraz budżet.
Pomagam głównie osobom zmagającym się z nadwagą, insulinoopornością, cukrzycą oraz chcącym poprawić swoje nawyki żywieniowe.
Studia ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu oraz na Uniwersytecie w Portugalii. Zdobywałam doświadczenie współpracując z pacjentami w publicznych ośrodkach zdrowia (przychodnie i szpitale we Wrocławiu) oraz w gabinecie prywatnym. Stale poszerzam swoje kompetencje i wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach, dzięki czemu możesz mieć pewność, że jesteś pod opieką specjalisty.